Paweł Jałbrzykowski

E-mail: judotytan@gmail.com

Swoją przygodę z judo rozpoczął jako dziesięciolatek w klubie UKJ Ryś Warszawa, z którym do tej pory współpracuje. Trenując od tak wczesnego wieku nabrał doświadczenia oraz wiedzy, jak dostosować formę do wieku uczestników.

Zanim zaczął pracować jako trener, był członkiem kadry narodowej juniorów i seniorów. Jest dwukrotnym medalistą Mistrzostw Polski, multimedalistą Pucharów Polski Seniorów. Brał także udział w Pucharach Europy i Świata.

Samodzielne treningi z dziećmi prowadzi od 5-ciu lat. Teraz ma przyjemność zaproponować zajęcia w Państwa szkole. Posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. Od 2013 roku jest nauczycielem wychowania fizycznego z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej (licencjat w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki, w 2009 roku ukończył kurs Instruktora Sportu Dyscypliny Judo organizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, oraz od 2007 roku posiada czarny pas pierwszy mistrzowski DAN przyznany przez Polski Związek Judo.

Jest przekonany, że judo to doskonały sport, który wzmacnia fizycznie i psychicznie, uczy samodoskonalenia, systematycznej pracy i zasad fair-play. Gwarantuje wysoki poziom merytoryczny prowadzonych treningów, indywidualne podejście do uczestników oraz dobrą zabawę.