Zapisz swoje dziecko! Zadzwoń do nas!
+48 511 439 070
Paweł Jałbrzykowski
judo.tytan@gmail.com

PLAN ZAJĘĆ

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
14:45
15:35
gr. naborowa kl. I
SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
14:30
15:20
gr. młodsza kl. II - III

SP nr 100
gr. zeszłoroczna + gr. Naborowa
15:00
15:45

SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
15:30
16:20
gr. starsza kl. IV i starsze

SP nr 100
gr. śr. zaawansowana
16:05
16:50
(dzieci 8 - 9 lat)

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:30
17:15
gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)

SP nr 157
gr. przedszkolna (dzieci 5 - 6 lat)
17:00
17:45
(gr. zeszłoroczna + nabór uzupełniająca)

SP nr 100
gr. zaawansowana
17:10
18:00

SP nr 157
gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat)
17:55
18:40
(nowa grupa)
SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
14:45
15:35
gr. naborowa kl. I
SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
14:30
15:20
gr. młodsza kl. II - III

SP nr 100
gr. zeszłoroczna + gr. Naborowa
15:00
15:45

SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
15:30
16:20
gr. starsza kl. IV i starsze

SP nr 100
gr. śr. zaawansowana
16:05
16:50
(dzieci 8 - 9 lat)

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:30
17:15
gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)

SP nr 157
gr. przedszkolna (dzieci 5 - 6 lat)
17:00
17:45
(gr. zeszłoroczna + nabór uzupełniająca)

SP. Varsowia
gr. najstarsza (kl. II i III, ćwiczący min. 2 lata)
17:00
17:50

SP nr 100
gr. zaawansowana
17:00
18:00
SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:00
16:45
gr. nabarowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:50
17:35
(dzieci 5 - 6 lat, gr. zeszłoroczne (4 -6 lat) Trenera Michała + Trenerki Seny)

SP. Varsowia
gr. naborowa (kl. 0 - I)
17:00
17:50

SP nr 157
gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat)
17:55
18:40
(nowa grupa)
SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:00
16:45
gr. nabarowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:50
17:35
(dzieci 5 - 6 lat, gr. zeszłoroczne (4 -6 lat) Trenera Michała + Trenerki Seny)

SP. Varsowia
gr. średnia (kl. I - II, ćwiczący min. rok)
17:00
17:50

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
17:40
18:30
(gr. trenera Pawła + gr. trenera Michała starsza)

Poniedziałek

  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. naborowa kl. I
    14:45 - 15:35
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · gr. nabarowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
    16:00 - 16:45
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · (dzieci 5 - 6 lat, gr. zeszłoroczne (4 -6 lat) Trenera Michała + Trenerki Seny)
    16:50 - 17:35
  • SP. Varsowia gr. naborowa (kl. 0 - I)
    17:00 - 17:50
  • SP nr 157 gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat) · (nowa grupa)
    17:55 - 18:40

Wtorek

  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. młodsza kl. II - III
    14:30 - 15:20
  • SP nr 100 gr. zeszłoroczna + gr. Naborowa
    15:00 - 15:45
  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. starsza kl. IV i starsze
    15:30 - 16:20
  • SP nr 100 gr. śr. zaawansowana · (dzieci 8 - 9 lat)
    16:05 - 16:50
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
    16:30 - 17:15
  • SP nr 157 gr. przedszkolna (dzieci 5 - 6 lat) · (gr. zeszłoroczna + nabór uzupełniająca)
    17:00 - 17:45
  • SP nr 100 gr. zaawansowana
    17:10 - 18:00
  • SP nr 157 gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat) · (nowa grupa)
    17:55 - 18:40

Środa

  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. naborowa kl. I
    14:45 - 15:35
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · gr. nabarowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
    16:00 - 16:45
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · (dzieci 5 - 6 lat, gr. zeszłoroczne (4 -6 lat) Trenera Michała + Trenerki Seny)
    16:50 - 17:35
  • SP. Varsowia gr. średnia (kl. I - II, ćwiczący min. rok)
    17:00 - 17:50
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · (gr. trenera Pawła + gr. trenera Michała starsza)
    17:40 - 18:30

Czwartek

  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. młodsza kl. II - III
    14:30 - 15:20
  • SP nr 100 gr. zeszłoroczna + gr. Naborowa
    15:00 - 15:45
  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. starsza kl. IV i starsze
    15:30 - 16:20
  • SP nr 100 gr. śr. zaawansowana · (dzieci 8 - 9 lat)
    16:05 - 16:50
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
    16:30 - 17:15
  • SP nr 157 gr. przedszkolna (dzieci 5 - 6 lat) · (gr. zeszłoroczna + nabór uzupełniająca)
    17:00 - 17:45
  • SP. Varsowia gr. najstarsza (kl. II i III, ćwiczący min. 2 lata)
    17:00 - 17:50
  • SP nr 100 gr. zaawansowana
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
SP nr 100
gr. zeszłoroczna + gr. Naborowa
15:00
15:45
SP nr 100
gr. zeszłoroczna + gr. Naborowa
15:00
15:45
SP nr 100
gr. śr. zaawansowana
16:05
16:50
(dzieci 8 - 9 lat)
SP nr 100
gr. śr. zaawansowana
16:05
16:50
(dzieci 8 - 9 lat)
SP nr 100
gr. zaawansowana
17:10
18:00
SP nr 100
gr. zaawansowana
17:00
18:00

Wtorek

  • SP nr 100 gr. zeszłoroczna + gr. Naborowa
    15:00 - 15:45
  • SP nr 100 gr. śr. zaawansowana · (dzieci 8 - 9 lat)
    16:05 - 16:50
  • SP nr 100 gr. zaawansowana
    17:10 - 18:00

Czwartek

  • SP nr 100 gr. zeszłoroczna + gr. Naborowa
    15:00 - 15:45
  • SP nr 100 gr. śr. zaawansowana · (dzieci 8 - 9 lat)
    16:05 - 16:50
  • SP nr 100 gr. zaawansowana
    17:00 - 18:00
No zajecia hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
SP nr 157
gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat)
17:55
18:40
(nowa grupa)
SP nr 157
gr. przedszkolna (dzieci 5 - 6 lat)
17:00
17:45
(gr. zeszłoroczna + nabór uzupełniająca)

SP nr 157
gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat)
17:55
18:40
(nowa grupa)
SP nr 157
gr. przedszkolna (dzieci 5 - 6 lat)
17:00
17:45
(gr. zeszłoroczna + nabór uzupełniająca)

Poniedziałek

  • SP nr 157 gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat) · (nowa grupa)
    17:55 - 18:40

Wtorek

  • SP nr 157 gr. przedszkolna (dzieci 5 - 6 lat) · (gr. zeszłoroczna + nabór uzupełniająca)
    17:00 - 17:45
  • SP nr 157 gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat) · (nowa grupa)
    17:55 - 18:40

Czwartek

  • SP nr 157 gr. przedszkolna (dzieci 5 - 6 lat) · (gr. zeszłoroczna + nabór uzupełniająca)
    17:00 - 17:45
No zajecia hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
14:45
15:35
gr. naborowa kl. I
SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
14:30
15:20
gr. młodsza kl. II - III

SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
15:30
16:20
gr. starsza kl. IV i starsze

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:30
17:15
gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
14:45
15:35
gr. naborowa kl. I
SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
14:30
15:20
gr. młodsza kl. II - III

SP nr 339
Zajęcia dla uczniów sp. 339
15:30
16:20
gr. starsza kl. IV i starsze

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:30
17:15
gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:00
16:45
gr. nabarowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:50
17:35
(dzieci 5 - 6 lat, gr. zeszłoroczne (4 -6 lat) Trenera Michała + Trenerki Seny)
SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:00
16:45
gr. nabarowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
16:50
17:35
(dzieci 5 - 6 lat, gr. zeszłoroczne (4 -6 lat) Trenera Michała + Trenerki Seny)

SP nr 339
Zajęcia popołudniowe.
17:40
18:30
(gr. trenera Pawła + gr. trenera Michała starsza)

Poniedziałek

  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. naborowa kl. I
    14:45 - 15:35
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · gr. nabarowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
    16:00 - 16:45
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · (dzieci 5 - 6 lat, gr. zeszłoroczne (4 -6 lat) Trenera Michała + Trenerki Seny)
    16:50 - 17:35

Wtorek

  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. młodsza kl. II - III
    14:30 - 15:20
  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. starsza kl. IV i starsze
    15:30 - 16:20
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
    16:30 - 17:15

Środa

  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. naborowa kl. I
    14:45 - 15:35
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · gr. nabarowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
    16:00 - 16:45
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · (dzieci 5 - 6 lat, gr. zeszłoroczne (4 -6 lat) Trenera Michała + Trenerki Seny)
    16:50 - 17:35
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · (gr. trenera Pawła + gr. trenera Michała starsza)
    17:40 - 18:30

Czwartek

  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. młodsza kl. II - III
    14:30 - 15:20
  • SP nr 339 Zajęcia dla uczniów sp. 339 · gr. starsza kl. IV i starsze
    15:30 - 16:20
  • SP nr 339 Zajęcia popołudniowe. · gr. naborowa (dzieci 4 - 5 lat, nowa grupa)
    16:30 - 17:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
SP. Varsowia
gr. naborowa (kl. 0 - I)
17:00
17:50
SP. Varsowia
gr. średnia (kl. I - II, ćwiczący min. rok)
17:00
17:50
SP. Varsowia
gr. najstarsza (kl. II i III, ćwiczący min. 2 lata)
17:00
17:50

Poniedziałek

  • SP. Varsowia gr. naborowa (kl. 0 - I)
    17:00 - 17:50

Środa

  • SP. Varsowia gr. średnia (kl. I - II, ćwiczący min. rok)
    17:00 - 17:50

Czwartek

  • SP. Varsowia gr. najstarsza (kl. II i III, ćwiczący min. 2 lata)
    17:00 - 17:50
No zajecia available!