Zapisz swoje dziecko! Zadzwoń do nas!
+48 511 439 070
Paweł Jałbrzykowski
judo.tytan@gmail.com

PLAN ZAJĘĆ

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
SP nr 339
Gr. najstarsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. młodsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. najstarsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. młodsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. młodsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 119
Gr. początkująca
12:50 - 13:35 - trenerka Zuzia
SP nr 339
Gr. początkująca
13:30 - 14:20 - trener Paweł
SP nr 119
Gr. zaawansowana
13:40 - 14:25 - trenerka Zuzia
SP nr 20
Gr. początkująca
14:25 - 15:10 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. średnio-zaawansowana
14:30 - 15:20 - trener Paweł

SP nr 157
Gr. zaawansowana
15:00 - 15:50 - trenerka Zuzia
SP nr 339
Gr. średnio-zaawansowana
14:30 - 15:20 - trener Paweł

SP nr 157
Gr. zaawansowana
15:00 - 15:50 - trenerka Zuzia
SP nr 20
Gr. zaawansowana
15:20 - 16:10 - trener Paweł
SP nr 20
Gr. zaawansowana
15:20 - 16:10 - trener Paweł
SP nr 157
Gr. młodsza
16:00 - 16:50 - trenerka Zuzia
SP nr 157
Gr. młodsza
16:00 - 16:50 - trenerka Zuzia

SP nr 339
Gr. początkująca (od 4 lat)
16:45 - 17:30 - trener Michał

SP nr 100
Gr. zaawansowana
17:00 - 18:00 - trener Adam
SP nr 339
Gr. początkująca (od 4 lat)
16:45 - 17:30 - trener Michał
SP nr 100
Gr. zaawansowana
17:00 - 18:00 - trener Adam
SP nr 339
Gr. młodsza (od 5 lat)
17:00 - 17:50 - trenerka Zuzia
SP nr 339
Gr. młodsza (od 5 lat)
17:50 - 18:30 - trener Paweł
SP nr 100
Gr. młodsza
18:00 - 18:45 - trener Adam
SP nr 100
Gr. młodsza
18:00 - 18:45 - trener Adam

Poniedziałek

  • SP nr 339
    -
  • SP nr 20
    -
  • SP nr 339
    -

Wtorek

  • SP nr 339
    -
  • SP nr 339
    -
  • SP nr 157
    -
  • SP nr 157
    -
  • SP nr 100
    -
  • SP nr 100
    -

Środa

  • SP nr 339
    -
  • SP nr 119
    -
  • SP nr 119
    -
  • SP nr 20
    -
  • SP nr 339
    -

Czwartek

  • SP nr 339
    -
  • SP nr 339
    -
  • SP nr 339
    -
  • SP nr 157
    -
  • SP nr 157
    -
  • SP nr 339
    -
  • SP nr 100
    -
  • SP nr 100
    -

Piątek

  • SP nr 339
    -
  • SP nr 20
    -

Niedziela

  • SP nr 339
    -
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
SP nr 100
Gr. zaawansowana
17:00 - 18:00 - trener Adam
SP nr 100
Gr. zaawansowana
17:00 - 18:00 - trener Adam
SP nr 100
Gr. młodsza
18:00 - 18:45 - trener Adam
SP nr 100
Gr. młodsza
18:00 - 18:45 - trener Adam

Wtorek

  • SP nr 100
    -
  • SP nr 100
    -

Czwartek

  • SP nr 100
    -
  • SP nr 100
    -
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
SP nr 20
Gr. początkująca
14:25 - 15:10 - trener Paweł
SP nr 20
Gr. zaawansowana
15:20 - 16:10 - trener Paweł
SP nr 20
Gr. zaawansowana
15:20 - 16:10 - trener Paweł

Poniedziałek

  • SP nr 20
    -

Środa

  • SP nr 20
    -

Piątek

  • SP nr 20
    -
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
SP nr 157
Gr. zaawansowana
15:00 - 15:50 - trenerka Zuzia
SP nr 157
Gr. zaawansowana
15:00 - 15:50 - trenerka Zuzia
SP nr 157
Gr. młodsza
16:00 - 16:50 - trenerka Zuzia
SP nr 157
Gr. młodsza
16:00 - 16:50 - trenerka Zuzia

Wtorek

  • SP nr 157
    -
  • SP nr 157
    -

Czwartek

  • SP nr 157
    -
  • SP nr 157
    -
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
SP nr 119
Gr. początkująca
12:50 - 13:35 - trenerka Zuzia
SP nr 119
Gr. zaawansowana
13:40 - 14:25 - trenerka Zuzia

Środa

  • SP nr 119
    -
  • SP nr 119
    -
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
SP nr 339
Gr. najstarsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. młodsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. najstarsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. młodsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. młodsza
8:00 - 8:50 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. początkująca
13:30 - 14:20 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. średnio-zaawansowana
14:30 - 15:20 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. średnio-zaawansowana
14:30 - 15:20 - trener Paweł
SP nr 339
Gr. początkująca (od 4 lat)
16:45 - 17:30 - trener Michał
SP nr 339
Gr. początkująca (od 4 lat)
16:45 - 17:30 - trener Michał
SP nr 339
Gr. młodsza (od 5 lat)
17:00 - 17:50 - trenerka Zuzia
SP nr 339
Gr. młodsza (od 5 lat)
17:50 - 18:30 - trener Paweł

Poniedziałek

  • SP nr 339
    -
  • SP nr 339
    -

Wtorek

  • SP nr 339
    -
  • SP nr 339
    -

Środa

  • SP nr 339
    -
  • SP nr 339
    -

Czwartek

  • SP nr 339
    -
  • SP nr 339
    -
  • SP nr 339
    -
  • SP nr 339
    -

Piątek

  • SP nr 339
    -

Niedziela

  • SP nr 339
    -
No zajecia available!